ArchivesSpace (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (49 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Container
az: Konteyner

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: Album
az: Albom

en: Text
az: Mətn

en: Files
az: Fayllar

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: Case
az: Seçim

en: Position
az: Vəzifə

en: Sort by
az: Sırala

en: Display Name
az: Görünən Adı

en: Source
az: Mənbə

en: Document
az: Sənəd

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Publish
az: Dərc et

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Dates
az: Tarixlər

en: Video file
az: Video fayl

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları
