Aristotle (3.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: None
ar: لا شيء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Link
ar: رابط

en: Back
ar: رجوع

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Add
ar: إضافة

en: Menu
ar: القائمة

en: Text
ar: نص

en: Footer
ar: التذييل

en: Filter
ar: انتقاء

en: Forum
ar: المنتدى

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Filters
ar: المرشحات

en: Messages
ar: الرسائل

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: Path to custom logo
ar: مسار الشعار الطيع

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Confirm password
ar: تأكيد كلمة المرور

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Branding
ar: العلامة التجارية
