Aristotle (3.2.7) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Back
az: Geri

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: Menu
az: Menyu

en: Text
az: Mətn

en: Page
az: Səhifə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: By
az: Tərəfindən

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Filters
az: Filtrlər

en: Messages
az: Mesajlar

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: About
az: Haqqında

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
az: Əgər serverə birbaşa fayl girişiniz yoxdursa, loqonu yükləmək üçün bu sahədən istifadə edin.

en: Confirm password
az: Şifrəni təsdiqləyin

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları
