arvodia-blog (1.0.0) - en to hy translation catalogue (68 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: content
hy: պարունակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Article
hy: Հոդված

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Post
hy: Գրառում

en: Year
hy: Տարի

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Basic
hy: Տարրական

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Arabic
hy: Արաբերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: People
hy: Մարդիկ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Confirm password
hy: Հաստատեք գաղտնաբառը

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Installing @drupal
hy: Տեղադրվում է @drupal

en: The installation has encountered an error.
hy: Խնդիր է առաջացել տեղադրման ընթացքում։

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Site maintenance account
hy: Կայքի տեխնիկական սպասարկման հաշիվը

en: The text to be used for this link in the menu.
hy: Մենյուի հղման մեջ օգտագործված տեքստ

en: No front page content has been created yet.
hy: Գլխավոր էջի բովանդակությունը դեռ ստեղծված չէ։

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Wide
hy: Լայն

en: Reset your password
hy: Վերականգնեք ձեր գաղտնաբառը

en: By @author @time ago
hy: @author-ի կողմից  @time առաջ

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
hy: Թույլատրված են որոշ հատուկ նիշեր, ներառյալ կետը (.), գծիկը (-), ապոստրոֆը ('), տակի գծիկը (_) և @-ի նշանը:

en: Max 1300x1300
hy: Առավելագույնը 1300x1300

en: Max 2600x2600
hy: Առավելագույնը 2600x2600

en: Max 325x325
hy: Առավելագույնը 325x325

en: Max 650x650
hy: Առավելագույնը 650x650

en: Narrow
hy: Նեղ
