Asset Injector (8.x-2.1-alpha2) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Delete
id: Hapus

en: Development
id: Pengembangan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Content types
id: Jenis konten

en: Advanced options
id: Opsi lanjutan

en: All
id: Semua

en: Conditions
id: Kondisi

en: Code
id: Kode

en: Duplicate
id: Duplikat

en: Print
id: Cetak

en: Add CSS to the page output based on configurable rules.
id: Tambahkan CSS pada hasil page berdasarkan pada aturan rules yang telah di konfigurasi.

en: Not restricted
id: Tidak aman

en: Restricted to certain pages
id: Terbatas pada halaman tertentu

en: Show for the listed pages
id: Tampilkan untuk halaman yang tercantum

en: Hide for the listed pages
id: Sembunyikan untuk halaman yang tercantum

en: Duplicate of @label
id: Duplikat @label
