Asset Injector (8.x-2.1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Development
az: Develop

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: All
az: Hammısı

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Global
az: Qlobal

en: Print
az: Çap et

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
