Asset Injector (8.x-2.16) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Delete
it: Elimina

en: Development
it: Sviluppo

en: Yes
it: Sì

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Label
it: Etichetta

en: All
it: Tutti

en: Conditions
it: Condizioni

en: Code
it: Codice

en: Duplicate
it: Duplicata

en: Global
it: Globale

en: Print
it: Stampa

en: Not restricted
it: Non limitato

en: Restricted to certain pages
it: Limitato a certe pagine

en: Show for the listed pages
it: Mostra nelle pagine elencate

en: Hide for the listed pages
it: Nascondi nelle pagine elencate

en: Duplicate of @label
it: Duplicato di @label
