Asset Injector (8.x-2.17) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Development
ne: विकास

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: All
ne: सबै

en: Code
ne: कोड
