Asset Injector (8.x-2.18) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Delete
tr: Sil

en: Development
tr: Geliştirme

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Label
tr: Etiket

en: All
tr: Tümü

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Code
tr: Kod

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Global
tr: Genel

en: Print
tr: Yazdır

en: Not restricted
tr: Kısıtlı değil

en: Restricted to certain pages
tr: Belli sayfalara kısıtlı

en: Show for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için göster

en: Hide for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için gizle
