Asset Injector (8.x-2.19) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Advanced options
ml: ഉയര്‍ന്നതലത്തിലുള്ള ഐച്ഛികങ്ങള്‍

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Label
ml: അടയാളം

en: Code
ml: കോഡ്
