Asset Injector (8.x-2.20) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Delete
ar: حذف

en: Development
ar: التطوير

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: All
ar: الكل

en: Conditions
ar: الشروط

en: Code
ar: الكود

en: Global
ar: عالمي

en: Print
ar: الطباعة

en: Not restricted
ar: غير مقيد

en: Restricted to certain pages
ar: خاضع لبعض الصفحات
