Asset Injector (8.x-2.21) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Development
he: פיתוח

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: - None -
he: - ללא -

en: Label
he: תווית

en: All
he: הכל

en: Conditions
he: תנאים

en: Code
he: קוד

en: Duplicate
he: שכפול

en: Global
he: כללי

en: Print
he: הדפסה

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים

en: Duplicate of @label
he: שכפול של @label
