Entity Association (1.0.0-alpha8) - en to az translation catalogue (48 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: - None -
az: - heç nə -

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Sort order
az: Sırala

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Link URL
az: URL linki

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Publish
az: Dərc et

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Target
az: Hədəf

en: Bundles
az: Paketlər

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb
