Corolla 2.0 (1.1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Links
ro: Legături

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Page
ro: Pagina

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Tools
ro: Instrumente

en: Tabs
ro: Taburi

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: User menu
ro: Meniu utilizator

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator
