ATLS (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Status
he: מצב

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Insert
he: הוספה

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Field name
he: שם שדה

en: Desc
he: יורד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Operation
he: פעולה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Authored on
he: בתאריך

en: Languages
he: שפות

en: Changed
he: השתנה

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Source language
he: שפת מקור

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: - All -
he: - הכל -

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה
