ATLS (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Process
lt: Procesas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Languages
lt: Kalbos

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie

en: Created Date
lt: Sukūrimo Data

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos
