ATLS (1.0.0) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Field name
az: Sahə adı

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Languages
az: Dillər

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Source language
az: Mənbə dili

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
