AT Tool 2.0 (1.4.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Custom
fa: سفارشی

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Clone
fa: تکرار

en: Link color
fa: رنگ پیوند

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Skin
fa: پوسته

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Public files
fa: فایل‌های عمومی
