AT Tool 2.0 (1.4.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Public files
ne: सार्वजनिक फाईलस्
