AT Tool 2.0 (1.4.5) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Options
ro: Opţiuni

en: Custom
ro: Personalizat

en: Text color
ro: Culoare text

en: Clone
ro: Clonare

en: Link color
ro: Culoare link

en: Templates
ro: Şabloane

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Public files
ro: Fișiere publice

en: Theme name
ro: Numele temei
