AT Tool 2.0 (3.0.1) - en to ru translation catalogue (39 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Version string
ru: Строка версии

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Options
ru: Настройки

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Footer
ru: Подвал

en: Custom
ru: Собственная

en: Base
ru: База

en: Text color
ru: Цвет текста

en: User login
ru: Вход на сайт

en: Leaderboard
ru: Список лидеров

en: Tools
ru: Инструменты

en: Clone
ru: Клонировать

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Skin
ru: Обложка

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Layout type
ru: Тип макета

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Main content
ru: Основной контент

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: User menu
ru: Меню пользователя

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Public files
ru: Общие файлы

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Theme name
ru: Название темы

en: Footer menu
ru: Меню в подвале

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора
