AT Tool 2.0 (3.1.1) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Options
ar: الخيارات

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Footer
ar: التذييل

en: Custom
ar: مخصص

en: Text color
ar: لون النص

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Tools
ar: الأدوات

en: Clone
ar: استنساخ

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Templates
ar: القوالب

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: User menu
ar: قائمة المستخدم

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Public files
ar: الملفات العامة

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
