Atom (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Category
ru: Категория

en: Icon
ru: Иконка

en: Views
ru: Представление

en: Logo
ru: Логотип

en: Subtitle
ru: Подзаголовок

en: About
ru: Информация

en: Title field
ru: Заголовок полей

en: Author name
ru: Имя автора

en: Link field
ru: Поле ссылки

en: Publication date field
ru: Поле даты публикации
