Atom (2.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Category
az: Kateqoriya

en: Icon
az: İconka

en: Views
az: Görünüşlər

en: Logo
az: loqo

en: Subtitle
az: Altyazı

en: About
az: Haqqında

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Author name
az: Müəllif adı
