Atom (2.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Category
uk: Категорія

en: Icon
uk: Іконка

en: Views
uk: Види

en: Logo
uk: Логотип

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: About
uk: Про модуль

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Author email
uk: Електронна адреса автора

en: Author name
uk: Ім’я автора

en: Link field
uk: Поле посилання

en: Publication date field
uk: Поле дати публікації
