Atom (2.1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Category
ar: الفئة

en: Icon
ar: أيقونة

en: Views
ar: العرض

en: Logo
ar: الشعار

en: Subtitle
ar: عنوان ثان

en: About
ar: حول

en: Title field
ar: حقل العنوان

en: Author name
ar: اسم المؤلف
