Atom (2.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Category
de: Kategorie

en: Icon
de: Symbol

en: Views
de: Ansichten

en: Subtitle
de: Untertitel

en: About
de: Über

en: Title field
de: Titelfeld

en: Author email
de: E-Mail des Autors

en: Author name
de: Name des Autors

en: Link field
de: Linkfeld

en: Publication date field
de: Feld für das Veröffentlichungsdatum
