Atom (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Category
id: Kategori

en: Icon
id: Ikon

en: Views
id: View

en: Subtitle
id: Subjudul

en: About
id: Tentang

en: Title field
id: Judul bidang

en: Author name
id: Nama penulis

en: Link field
id: Bidang tautan
