Atomic Block (1.0.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: List
fa: فهرست

en: More
fa: بیشتر

en: None
fa: هیچ

en: Image
fa: تصویر

en: Center
fa: وسط

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Text
fa: متن

en: Url
fa: نشانی

en: Button
fa: دکمه

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Image style
fa: سبک تصویر
