Atomic Block (1.1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: List
ne: सूचि

en: More
ne: थप

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र
