Auctioneer (2.0.1) - en to az translation catalogue (58 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Field name
az: Sahə adı

en: Contains
az: Tərkibində

en: Does not contain
az: Tərkibində yoxdur

en: Authored by
az: Müəllifi

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Empty
az: Boş

en: Greater than
az: -dən böyükdür

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Shortcuts
az: Qısa yollar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: Context
az: Kontekst

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Cardinality
az: Kardinallıq

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
