Auctioneer (2.0.1) - en to he translation catalogue (81 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Closed
he: סגור

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Number
he: מספר

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Event
he: אירוע

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Field name
he: שם שדה

en: Contains
he: מכיל

en: Does not contain
he: לא מסתיים ב

en: Conditions
he: תנאים

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Customer
he: לקוח

en: Amount
he: כמות

en: State
he: מצב

en: Email format
he: פורמט

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Store
he: חנות

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Operator
he: אופרטור

en: Threshold
he: סף

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Authored on
he: בתאריך

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: File attachments
he: קבצים מצורפים

en: Empty
he: ריק

en: Greater than
he: גדול מ

en: Unit
he: יחידה

en: Days
he: ימים

en: Hours
he: שעות

en: Plugin
he: פלאגין

en: Changed
he: השתנה

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Minutes
he: דקות

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Shortcuts
he: קיצורים

en: Apply
he: החל

en: Increment
he: תוספת קבועה

en: Plugin settings
he: הגדרות פלאגין

en: URL path settings
he: הגדרת מיקום חלופי

en: Context
he: הקשר

en: Attached files
he: קבצים מצורפים

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Locked
he: נעול

en: Validation
he: וידוא

en: Cardinality
he: כמות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
