Auctions (1.0.8) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: 1 minute | @count minutes
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Finished
hy: Ավարտված է

en: 1 second | @count seconds
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: 1 week | @count weeks
hy[0]: @count շաբաթ

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-
