Auctions (2.0.4) - en to lt translation catalogue (60 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: On
lt: Įjungta

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: n/a
lt: n/d

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: 1 minute | @count minutes
lt[0]: @count  minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Revisions
lt: Versijos

en: Contains
lt: Turi

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Amount
lt: Suma

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: left
lt: Kairioji pusė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 second | @count seconds
lt[0]: @count sekundė
lt[1]: @count sekundės
lt[2]: @count sekundžių

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: and
lt: ir

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: Add new @type_singular
lt: Pridėti naują @type_singular

en: Create @type_singular
lt: Sukurti @type_singular

en: @date by @username
lt: @username - @date
