Auctions (2.2.0) - en to ca translation catalogue (62 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: On
ca: Actiu

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: n/a
ca: n/d

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: 1 minute | @count minutes
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Contains
ca: Conté

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Date Created
ca: Data de creació

en: Amount
ca: Import

en: Ascending
ca: Ascendent

en: left
ca: a l'esquerra

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Auction
ca: Subhasta

en: Auction Item
ca: Element de la subhasta

en: Auction Items
ca: Elements de la subhasta

en: Changed
ca: Canviat

en: Decimal separator
ca: Separador de decimals

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Finished
ca: Fi

en: 1 second | @count seconds
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: 1 week | @count weeks
ca[0]: 1 setmana
ca[1]: @count setmanes

en: About
ca: Detalls

en: and
ca: i

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
ca: Seleccioneu el mètode utilitzat per a obtenir els suggeriments per a l'autocompletat. Tingueu en compte que l'opció <em>Conté</em> pot causar problemes de rendiment a llocs amb milers de nodes.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Add new @type_singular
ca: Afegeix nou @type_singular

en: There are no entities matching "%value".
ca: No hi ha entitats que coincideixin amb "%value".

en: Update @type_singular
ca: Actualitza @type_singular

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?
