Auctions (2.2.2) - en to az translation catalogue (60 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: On
az: Aktiv

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Open
az: Aç

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: n/a
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Contains
az: Tərkibində

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Ascending
az: Artan

en: Sort by
az: Sırala

en: Deleted
az: Silindi

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Seconds
az: Saniyələr

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: 1 week | @count weeks
az[0]: 1 həftə
az[1]: @count həftə

en: Offset
az: Ofset

en: and
az: və

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
