Audit Files (4.1.0) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: File
ru: Файл

en: Size
ru: Размер

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: Size (in bytes)
ru: Размер (в байтах)

en: Path
ru: Путь

en: Filename
ru: Имя файла

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Date format
ru: Формат даты

en: File ID
ru: ID файла

en: Count
ru: Количество

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Last modified
ru: Последний измененный

en: File system path
ru: Путь файловой системы

en: Used in
ru: Используется в

en: @module module
ru: модуль @module

en: About
ru: Информация

en: Domains
ru: Домены

en: Permanent
ru: Постоянный

en: Temporary
ru: Временный

en: Next step
ru: Следующий шаг

en: Report options
ru: Опции отчёта

en: Number of items per page
ru: Количество элементов на страницу

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args

en: File URI
ru: URI файла
