Audit Files (8.x-2.6) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Submit
pt: Enviar

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Size
pt: Tamanho

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Name
pt: Nome

en: Size (in bytes)
pt: Tamanho (em bytes)

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: File ID
pt: ID do ficheiro

en: Count
pt: Contagem

en: Configuration
pt: Configuração

en: module
pt: módulo

en: or
pt: ou

en: Last modified
pt: Última modificação

en: Used in
pt: Utilizado em

en: About
pt: Sobre

en: Domains
pt: Domínios

en: Next step
pt: Próximo passo

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro ao processar @operation com os argumentos: @args

en: File URI
pt: URI do ficheiro
