Audit Files (8.x-3.0-rc1) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: File
hu: Fájl

en: Size
hu: Méret

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: Media
hu: Média

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Not in database
hu: Nincs az adatbázisban

en: Not on server
hu: Nincs a kiszolgálón

en: or
hu: vagy

en: File system path
hu: Fájlrendszer könyvtára

en: About
hu: Leírás

en: Domains
hu: Domének

en: No items found.
hu: Nincs találat.

en: Exclusions
hu: Kizárások

en: Next step
hu: Következő lépés

en: Number of items per page
hu: Elemek oldalankénti száma

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Add selected items to the database
hu: Kiválasztott elemek hozzáadása az adatbázishoz

en: Delete selected items from the server
hu: Kiválasztott elemek törlése a kiszolgálóról

en: Allows for comparing and correcting files and file references in the "files" directory, in the database, and in content.
hu: Lehetővé teszi a webhely által kezelt fájlok nyilvántartásának és a fájlrendszerben fizikailag tárolt binárisok összehasonlítását, majd pedig javítását is.

en: Lists files that are in the database, but not in the "files" directory.
hu: Azon fájlok felsorolása, amelyek szerepelnek a nyilvántartásban, de fizikailag nem léteznek a tárhelyen.

en: Found at least @count files on the server that are not in the database.
hu: Legalább @count fájl található a kiszolgálón, amelyek nem szerepelnek az adatbázisban.

en: Found @count files on the server that are not in the database.
hu: @count fájl található a kiszolgálón, amelyek nem szerepelnek az adatbázisban.

en: Found no files on the server that are not in the database.
hu: Nem találhatóak fájlok a kiszolgálón, amelyek nem szerepelnek az adatbázisban.
