Augmentor AI (1.0.1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Action
fa: عملکرد

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Top
fa: بالا

en: Add
fa: افزودن

en: Bottom
fa: پایین

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Target
fa: مقصد
