Augmentor AI (1.1.3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: Tags
ar: وسوم

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: Add
ar: إضافة

en: Output format
ar: نسق الخروج

en: - Select -
ar: - اختر -
