Augmentor AI (1.1.3) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Add
gu: ઉમેરો
