Authenticate by mail (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Submit
ar: إضافة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: The one-time login link you clicked is invalid.
ar: الرابط  وحيد الاستعمال لتسجيل الدخول الذي نقرت عليه غير صالح.
