Authenticate by mail (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Submit
gl: Enviar

en: Subject
gl: Asunto

en: Settings
gl: Axustes

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Threshold
gl: Umbral

en: The one-time login link you clicked is invalid.
gl: A ligazón de inicio de sesión dun só uso que premeunon é válido.

en: Username or email address
gl: Nome de usuario ou enderezo de correo electrónico
