Authenticate by mail (1.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Submit
lt: Siųsti

en: Subject
lt: Tema

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: The one-time login link you clicked is invalid.
lt: Vienkartinė nuorodą kurią paspaudėte yra klaidinga.

en: Username or email address
lt: Nario vardas ar el. pašto adresas
