Authenticate by mail (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Subject
ne: विषय

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस
