Authenticate by mail (1.1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Submit
az: Təqdim

en: Subject
az: Mövzu

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Log in
az: Loqin
