Authenticate by mail (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Submit
tr: Gönder

en: Subject
tr: Konu

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Threshold
tr: Eşik

en: The one-time login link you clicked is invalid.
tr: Tıkladığınız tek seferlik giriş bağlantısı geçersiz.
