Authorize.net CIM Manager (1.0.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Development
ar: التطوير

en: Country
ar: الدولة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Address
ar: العنوان

en: State
ar: الحالة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Other
ar: آخر

en: -Select-
ar: -اختر-
