Authorize.net CIM Manager (1.0.1) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Country
nl: Land

en: Email
nl: E-mail

en: Introduction
nl: Inleiding

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Status

en: Company
nl: Bedrijf

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Other
nl: Andere

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Production
nl: Productie

en: Business
nl: Zakelijk

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Environment
nl: Omgeving

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Credit Card Number
nl: Credit Card-nummer

en: Installation
nl: Installatie

en: Transaction Key
nl: Transactiesleutel

en: CVV
nl: CVC

en: -Select-
nl: -Selecteer-

en: Individual
nl: Individueel
